רכישת צפיות באינסטגרם - למה כדאי לרכוש? צוות BETOP ריכז עבורכם את הסיבות העיקריות לרכישת צפיות:

צפיות כמדד להצלחה: כשמדובר בסרטונים, אינסטגרם תמיד מציגה את מספר הצפיות של הסרטונים, ולאו דווקא את הלייקים. בעזרת חבילות הצפיות שלנו, תוכלו לשמור על מאזן בריא של צפיות ולייקים לסרטונים שלכם.

קנו צפיות, קבלו חשיפה במתנה: כשצוות BETOP מחליט לפנק, הוא הולך על זה עד הסוף. על כל חבילת צפיות שהזמנתם באתר, תקבלו במתנה גם בוסט לחשיפה של הפרופיל שלכם. הבוסט יהיה בהתאם לכמות הצפיות שהזמנתם.

ניתן לבחור כמה סרטונים במקביל: באמצעות תהליך הרכישה הייחודי שלנו תוכלו להזמין צפיות למספר סרטונים במקביל, וליהנות גם מחשיפה במתנה לכל אחד ואחד מהסרטונים האלה.

דירוג משוקלל 5 מתוך 5 מובסס על 122 ביקורות.
הוסף ביקורת
1/5
צוות התמיכה עזר לי עם משהו קטן שהיה לי לפתור לגבי קניית צפיות לאינסטגרם, ואחרי שסיימנו עם זה הצפיות הגיעו ממש מהר. אתר מומלץ.
שרון
מבסוטה ממש על הצפיות של האתר הזה. הן הגיעו ממש מהר ונתנו לסרטונים שלי את בוסט החשיפה שהייתי צריכה.
שירי
נכון, לא נהניתי מצפיות חינם על חשבונכם או משהו כזה כדי לראות אם שווה לי להזמין מכאן, אבל עם מחירים כאלה זולים, ידעתי שזו השקעה משתלמת.
מאיה

שירותי קידום באינסטגרם נוספים

רכישה מאובטחת

התשלום דיסקרטי לחלוטין ומבוצע על ידי Paypal העולמית, פרטי האשראי נשמרים חסויים לחלוטין. ולא תתבקש לחשוף את הסיסמא לחשבון שלך.

תמיכה אישית

אנו מציעים ללקוחותינו תמיכה אישית ודיסקרטית באמצעות נציג צ׳אט, מייל, ונציג Whatsapp, אל תהסס לפנות אלינו לכל שאלה.

המחירים הכי זולים

אנו ב-BETOP מאמינים בשקיפות מחירים מלאה, ומתחייבים למחיר הזול ביותר שתוכל למצוא בישראל באספקה מיידית.

נעדכן אותך שההזמנה הסתיימה

אנו מספקים לך מעקב מלא אחר ההזמנה שלך באמצעות קישור חכם שמקבלים בסוף הרכישה, תוכל לבדוק בכל רגע נתון מה סטטוס ההזמנה שלך.

100% סודיות

אצלנו ב-BETOP הרכישה דיסקרטית לחלוטין, שמות הלקוחות ופרטי הרכישה מוצפנים ולעולם לא ייחשפו, הסודיות שלכם מובטחת.

אספקה מהירה

מספיק לחכות! כל השירותים מסופקים ללקוח בצורה מיידית על ידי המערכת שלנו שמתחילה את ההזמנות בצורה אוטומטית ללא המתנה ישר בסיום הרכישה.