דירוג משוקלל 5 מתוך 5 מובסס על 71 ביקורות.
הוסף ביקורת
1/5
5 5 1

היו לי כמה שאלות על קניית צפיות לטיקטוק. נציגי המכירות של האתר הזה היו סופר ידידותיים אליי והסבירו לי הכל הכי בנחמדות ובסבלנות. תמשיכו ככה!

5 5 1

אין ספק שאתם יודעים את העבודה. הצפיות שהזמנתי הגיעו בשיא המהירות, וברגע זה ממש אני כבר מזמין עוד

5 5 1

בתוך שלושה קליקים באתר התחלתי לקבל צפיות לסרטוני טיקטוק שלי. זה מה שנקרא קסם!

5 5 1

עד עכשיו כל פעם שהייתי צריכה שירותי טיקטוק עברתי בין אתרים שונים. עכשיו אני רואה שאתם לא מציעים רק צפיות לטיקטוק, אלא ממש כל שירות שטיקטוקר מתחיל מחפש. אתם מעולים!

5 5 1

השוק מפוצץ באתרים שנותנים שירותים לטיקטוק, אבל מה שגרם לי לקנות צפיות לטיקטוק דווקא מכם הוא התשלום המאובטח בפייפאל על כל העסקאות באתר שלכם

5 5 1

הייתה איזו אי הבנה מצידי בקשר לצפיות לטיקטוק, והצוות בצ'אט שלכם עזרו לי להבין בדיוק איך עובד תהליך ההזמנה, ואח"כ תוך שנייה ההזמנה שלי הושלמה. ככה צריך!

5 5 1

.הזמנת צפיות מהאתר שלכם הייתה הרבה יותר פשוטה משחשבתי. תוך שלושה קליקים ההזמנה שלי הושלמה וכבר התחלתי לראות את הצפיות נוספות לסרטונים שלי. אחלה שירות.

5 5 1

קניתי אצלכם עוקבים לטיקטוק בעבר. היום הגעתי לנסות את שירותי הצפיות שלכם. בטוחה שלא תאכזבו אותי וגם עם הצפיות שאקנה אוכל להגיע לעמוד הפור יו!

5 5 1

סיפוק מהיר ביותר של הצפיות שהזמנתי, תשלום מאובטח וצוות תמיכה עוזר וזמין לכל שאלה ועניין. שירות ללא תחרות.

5 5 1

שירותי הטיקטוק שלכם שוברים את השוק. באתרים אחרים הצפיות שקניתי עולות לפחות פי 125% מהמחירים שלכם!

5 5 1

הזמנתי צפיות לטיקטוק. הייתי בטוחה שהן יושקעו רק בסרטון אחד שלי. הופתעתי ממש כשגיליתי שהצפיות חולקו בין הסרטונים האהובים עליי. שירות מעל ומעבר!

5 5 1

הזמנתי מכם צפיות לטיקטוק כבר כמה פעמים, ומעקב ההזמנות שלכם מפתיע אותי כל פעם מחדש. אופציה פשוטה יחסית אולי, אבל עושה את כל ההבדל!

5 5 1

מחפשים צפיות לטיקטוק? אתם יכולים להפסיק לחפש. האתר הכי הוגן ויעיל, שמבטיח את התמורה הכי טובה לכסף שלכם.

5 5 1

שיתפתי עם החבר'ה בתמיכה שלכם את הספקות שיש לי על הזמנת צפיות לטיקטוק, והם הרגיעו אותי והסבירו לי באופן הכי מקצועי שיש עם מונחים שאני לא זוכרת להגיד שזה כדאי לי ושאני אודה להם אח"כ. בהחלט שכנעו אותי בסוף, ואני ממש לא מתחרטת!

5 5 1

איזה מזל שאתם קיימים. התחברתי לטיקטוק רק לאחרונה, אבל לא הצלחתי לתת באז לסרטונים שלי לא משנה מה עשיתי. אחרי שקניתי צפיות לטיקטוק, שלושה סרטונים שלי הגיעו לעמוד הפור יו!

5 5 1

כל מי שרוצה להתחיל לקדם את המותג שלו, צפיות לטיקטוק הן בהחלט הצעד הראשון לעשות. הצפיות שקניתי מכם עזרו מאוד למדדים של העמוד שלי והגדילו משמעותית את רמת החשיפה אליו.

5 5 1

חברה קנתה צפיות מכם כדי לחזק את המשתמש המשותף שלנו. אין מילים לתאר עד כמה הצפיות האלה תרמו לאימג' שלנו בטיקטוק. אין עליכם ואין מעליכם!

5 5 1

מזמן לא ראיתי אתר עם שירות כזה מהיר. הלוואי וכל האתרים בארץ היו לוקחים מכם דוגמא לסטנדרט שירות כזה.

5 5 1

אמנם חיפשתי רק צפיות לטיקטוק, אבל אני רואה שהאתר שלכם פשוט מציע כל דבר אפשרי שקשור לטיקטוק. אני בטוח אנסה גם את שאר השירותים עתיד!

5 5 1

קניתי מספר קטן של צפיות לטיקטוק מכם רק כדי לבדוק אם זה עובד. האפקט של זה היה מטורף, ומדדי המעורבות של העמוד שלי ממש קפצו. מעניין מה יקרה אם אקנה כמות גדולה יותר של צפיות!

5 5 1

בדיוק קניתי צפיות לטיקטוק למשתמש של אחותי. אני לא ממש מבינה בזה, אבל היא זרקה משהו על עמוד הפור יו, ולפי החיוך שמרוח לה על אני מבינה שהשירות עבד בצורה בלתי רגילה. אתם עשר!

5 5 1

הנציג בצ'אט שלכם עזר לי ממש תוך כמה דקות עם שאלה שהייתה לי לגבי הזמנת צפיות לעמוד הטיקטוק שלי, מה שמחק כל ספק שהיה לי לגבי השירות, ידעתי שאני יכולה ללכת על זה. אחלה שירות.

5 5 1

בן הזוג שלי הפתיע אותי עם צפיות לטיקטוק ליומולדת. הצפיות שדרגו בטירוף את העמוד שלי ובעקבותיהן הרווחתי גם עוד עוקבים. אם לא העזרה שלכם, חודשים היה לוקח לי להגיע לכמות כזו של עוקבים וצפיות!

5 5 1

אני קונטרול פריק, מודה באשמה. לכן כשאני מזמינה דברים מהאינטרנט אני חייבת לדעת מה מצב ההזמנה שלי בכל רגע נתון. כאן בדיוק שירותי הטיקטוק שלכם נבדלים מהמתחרים. אתם באמת לא נותנים לי שום סיבה לדאגה, ואני תמיד יכולה לבדוק את סטטוס ההזמנה שלי.

5 5 1

הכסף שלי אשכרה קנה יותר כשמדובר בשירותי הטיקטוק שלכם. שילמתי רק על צפיות לטיקטוק, ומהר מאוד התחילו להגיע גם תגובות ועוקבים נוספים. ממש שלושה במחיר אחד. שירות מעולה ומשתלם!

5 5 1

מהירות מטורפת!! לא עבר יום עסקים אחד מה שנקרא מאז שביצעתי את ההזמנה וכבר הצפיות התחילו להגיע לסרטונים שלי. שירות מעולה, ממליץ מאוד.

5 5 1

אין מצב! בזכות הצפיות שלכם הצלחתי לעשות מה שחשבתי שהוא בלתי אפשרי עד עכשיו, להגיע לפור יו. בהחלט מפיץ את הבשורה וממליץ עליכם לחברים. שיחקתם אותה.

5 5 1

איך השירות של האתר הזה? לא פחות מ-5 כוכבים! הערך עלות-תועלת של הצפיות שקניתי מכם הוא באמת הכי גבוה והכי משתלם בשוק. אתם הכי טובים.

5 5 1

שירות לקוחות ברמה גבוהה ביותר. עניתם על כל השאלות שהיו לי לפני שביצעתי את ההזמנה בצורה הכי סבלנית ויסודית שיש. יישר כוח!

5 5 1

השוק מוצף בספקי צפיות לטיקטוק. מה שהטה את הכף לטובתכם הוא הידיעה שהתשלום אצלכם מאובטח ע"י פייפאל. השגתם לכם לקוח קבוע חדש!

5 5 1

הצפיות שקניתי מכם עזרו בטירוף להגדלת החשיפה של פרופיל הטיקטוק שלי. בהחלט ממליץ לכל מי שרוצה לקדם את העמוד שלו בטיקטוק לקנות מכם.

5 5 1

כבר כמה חודשים שאני לקוח שלכם. בעקבות הצפיות שקניתי בעלי עסקים שונים יצרו איתי קשר לצאת בקמפיין משותף. בהחלט מגיע לכם קרדיט על זה!

5 5 1

האתר שלכם הכי מקצועי וזול לשירותי טיקטוק בארץ. בהחלט ממליץ לכל המתלבטים לקנות רק מכם, כי מה לעשות – אי אפשר להתפשר על איכות.

5 5 1

אחרי שהשוויתי בין מספר אתרים שמספקים שירותים לטיקטוק, אני באמת מאשר שהמחירים אצלכם הכי זולים שיש. תמשיכו ככה!

5 5 1

מה שהכי אהבתי בתהליך ההזמנה של צפיות לטיקטוק הוא עד כמה הוא פשוט וקל ותוך שנייה אתה מסיים עם זה. אחלה שירות!

5 5 1

האמת לא ציפיתי ליותר מדי כשקניתי חבילה די קטנה של צפיות לטיקטוק מכם. בפועל מה שקרה הוא שהגעתי לאחוזי מעורבות מפחידים, שגם בחלום הכי רטוב שלי לא הייתי מצליח להגיע אליהם. אתם מדהימים!

5 5 1

ממליץ מאוד על האתר הזה. הם מציעים חבילות צפיות במחירים שפויים לכל כיס, אפשר גם להתאים חבילות מיוחדות לתקציב שלכם. קבלו ח"ח!

5 5 1

לא ייאמן. שנייה אחרי שסגרתי את ההזמנה, הצפיות התחילו להתווסף לסרטונים שלי. אתם מגדירים מחדש את המושג שירות מהיר. וואו!

5 5 1

מטורף לחשוב שעם כמות כ"כ קנתה של צפיות שקניתי מכם קיבלתי מלא עוקבים לעמוד שלי. לחשוב מה אפשר להשיג עם חבילה רצינית של צפיות.. אתם אדירים!

5 5 1

אף פעם לא הבנתי איך הסרטונים שלי בטיקטוק לא מקבלים חשיפה, זה ממש ביאס אותי. החלטתי לנסות משהו אחר, קניתי מכם קצת צפיות לתת להם פוש קטן. התוצאה הייתה מדהימה. תוך שנייה הגעתי לעמוד ה'פור יו'!

5 5 1

מה שהכי אהבתי באתר שלכם הוא שאתם פשוט מכסים את כל החבילה. גם שירות מהיר, גם זול, וגם אחלה מחלקת תמיכה שתמיד עוזרת עם כל שאלה שיש. 10\10!

5 5 1

מה שהכי אהבתי לגבי הצפיות לטיקטוק שאתם מציעים, הוא שאפשר להוסיף את הצפיות האלה למספר סרטונים במקום להשקיע את כל הביצים בסל אחד, בסרטון אחד. אחלה שירות שיש!

5 5 1

חברה שלי אובססיבית לטיקטוק בקטע מפגר. עשיתי לה הפתעה וקניתי לה צפיות לטיקטוק. תוך שעה שעתיים מספרי העוקבים שלה גדלו ממש בעקבות הצפיות שקניתי לה. מבסוטים עליכם אש!

5 5 1

לא מאמין ששילמתי כ"כ הרבה לצפיות לטיקטוק בעבר. עם המחירים ששילמתי יכולתי לקנות כ"כ הרבה יותר באתר שלכם. איך לא שמעתי עליכם קודם?!

5 5 1

לא הרבה יודעים, אבל מה שהכי חשוב כשקונים צפיות לטיקטוק הוא שהן יהיו ממשתמשים אמיתיות. איך אני שמח שהגעתי אליכם; אתם האתר היחיד שנתקלתי בו שנותן צפיות אמיתיות ואיכותיות לטיקטוק.

5 5 1

מה שהכי אהבתי בהזמנת צפיות לטיקטוק מהאתר שלכם הוא שיכולתי לחלק את הצפיות האלה בין מספר סרטונים, ולא להתמקד רק בסרטון אחד.

5 5 1

בניגוד לאתרים אחרים שמנסים לרמות את הלקוחות שלהם, הצפיות לטיקטוק באתר שלכם באמת עובדות, וגם המחירים זולים.

5 5 1

בשבילי אתם 11\10. שירות מהיר בטירוף, צפיות הכי איכותיות שאפשר לבקש. מה עוד צריך הבנאדם?

5 5 1

בניגוד לאתרים אחרים שסתם אומרים שמה שהם עובדים באמת עובד ובאמת טוב, הצפיות שלכם אשכרה עובדות. הן שדרגו ממש את הסרטונים שלי והביאו לי את התוצאה הרצויה.

5 5 1

עם כמה שהצפיות לטיקטוק שלכם עזרו לקידום שלי באפליקציה, אני חייב להשאיר פה תגובה חיובית ומפרגנת. השירות שלכם ברמה הכי גבוהה שיש. מרוב שהתלהבתי, כבר קניתי עוקבים ולייקים בנוסף לצפיות!

5 5 1

כשראיתי שהעסקאות באתר שלכם מאובטחות עם פייפאל, ידעתי שאני יכול לבטוח בכם כשאני צפיות לטיקטוק. מוכר לומר שלא התאכזבתי מהתוצאה, ואני מתכנן לקנות שוב בקרוב!

5 5 1

חבר קנה צפיות לטיקטוק והמליץ לי על האתר שלכם. בעקבות ההמלצה שלו גיליתי עד כמה צפיות בטיקטוק זה חשוב; והן מפתח להביא עוד לייקים ועוקבים בנוסף אליהן.

5 5 1

לא האמנתי שכל מה שחסר לסרטונים שלי בטיקטוק בשביל להגיע לעמוד ה'פור יו' הוא עוד צפיות. בזכות הצפיות שלכם זה קרה!

5 5 1

שילמתי כ"כ הרבה עבור צפיות לטיקטוק עד שמצאתי אתכם, ברמה כזו שכמעט בכיתי כשראיתי את התעריפים באתר שלכם. תודה תודה ועוד פעם תודה על המחירים ההוגנים והנגישים שאתם מציעים.

5 5 1

במשך שבועות חיפשתי אתרים שמספקים שירותי טיקטוק במחירים הגיוניים. לאחר סקר השוק המקיף שעשיתי, אני יכול לומר קבל עם ועדה שהאתר שלכם באמת מציע את המחירים הכי טובים בשוק על צפיות לטיקטוק, ואני בטוח שגם על שאר השירותים. אלופים.

5 5 1

הורדתי טיקטוק רק אתמול, והייתי חייב להגיע לאחוזי חשיפה מטורפים כמה שיותר מהר. שמעתי על השירותים שלכם מחבר וקניתי צפיות לטיקטוק. הצפיות נוספו לסרטונים שרציתי והביאו אחוזי חשיפה שבחלומות הכי יפים שלי לא חשבתי שאגיע אליהם, בטח שלא בפרק זמן כ"כ קצר.

5 5 1

כבר רכשתי צפיות לטיקטוק בעבר, אבל הI אף פעם לא הגיעו כזה מהר כמו שקרה עם הצפיות מכם.

5 5 1

נציג התמיכה שלכם עזר לי בתהליך הזמנת הצפיות שקניתי שלשום. קיבלתי שירות סבלני וסובלני שבו הסבירו לי כל פרט ופרט שלא היה מובן לי. ככה צריך.

5 5 1

הצפיות לטיקטוק שבעלי קנה מכם חולקו בין כל ההעלאות האחרונות שלו ובזכותן, לא הפסיקו להגיע פניות לרכוש את מזון הכלבים שהוא משווק.

5 5 1

לא תיארתי לי עד כמה צפיות בטיקטוק יוכלו לעזור לעמוד שלי לצמוח ולהתבלט. אנשים אשכרה מזהים אותי ברחוב עכשיו.

5 5 1

צפיות באיכות גבוהההההההההההה יואו אני בשוק שיש איכות כזאת

5 5 1

הצפיות הגיעו לסרטונים שלי באופן כל כך טבעי

5 5 1

הצפיות התווספו לפרופיל באופן מאוד טבעי תודה רבה לכם.

5 5 1

צפיות שהגיעו מהר מאוד לפרופיל שלי (רכשתי במלא לפניכם) שירות מהיר וטוב

5 5 1

היי רכשתי אצלכם צפיות וזה עלה בקצב ממש טבעי לפרופיל שלי, תודה על השירות

5 5 1

שירות איכותי ואמין, הצפיות נשלחו מהר. אני אקנה שוב בטוח.

5 5 1

הצפיות נשלחו תוך כמה דקות מהרגע שסיימתי להזמין

5 5 1

אהבתי את השירות אין ספק שאני הולך להיות לקוח קבועעעעעע

5 5 1

תודה רבה על שירות מדהים הצפיות עלו ממש טבעי!

5 5 1

צפיות איכותיות ומהירות העלתם לי את הרמה של הסרטון

5 5 1

שירות צפיות מהיר ואיכותי, אתם עושים את הכל בצורה הטובה ביותר

רכישה מאובטחת

התשלום דיסקרטי לחלוטין ומבוצע על ידי Paypal העולמית, פרטי האשראי נשמרים חסויים לחלוטין. ולא תתבקש לחשוף את הסיסמא לחשבון שלך.

תמיכה אישית

אנו מציעים ללקוחותינו תמיכה אישית ודיסקרטית באמצעות נציג צ׳אט, מייל, ונציג Whatsapp, אל תהסס לפנות אלינו לכל שאלה.

המחירים הכי זולים

אנו ב-BETOP מאמינים בשקיפות מחירים מלאה, ומתחייבים למחיר הזול ביותר שתוכל למצוא בישראל באספקה מיידית.

נעדכן אותך שההזמנה הסתיימה

אנו מספקים לך מעקב מלא אחר ההזמנה שלך באמצעות קישור חכם שמקבלים בסוף הרכישה, תוכל לבדוק בכל רגע נתון מה סטטוס ההזמנה שלך.

100% סודיות

אצלנו ב-BETOP הרכישה דיסקרטית לחלוטין, שמות הלקוחות ופרטי הרכישה מוצפנים ולעולם לא ייחשפו, הסודיות שלכם מובטחת.

אספקה מהירה

מספיק לחכות! כל השירותים מסופקים ללקוח בצורה מיידית על ידי המערכת שלנו שמתחילה את ההזמנות בצורה אוטומטית ללא המתנה ישר בסיום הרכישה.