אינסטגרם בודקת עיצוב חדש לעמוד הפרופיל שלכם

עיצוב חדש לעמוד הפרופיל באינסטגרם
עיצוב חדש לעמוד הפרופיל באינסטגרם

כחלק מהרצון המתמשך של חברת אינסטגרם לשמר את האפליקציה שלהם כמובילה בעולם, במהלך השבועות הקרובים, פרופילים רבים יבחינו שעמוד הפרופיל המוכר משתנה - ולטובה !

איך לפתוח ערוץ ולעלות סרטון ל-IGTV

איך לפתוח ערוץ ולעלות סרטון ל-IGTV
איך לפתוח ערוץ ולעלות סרטון ל-IGTV

שיגעון ה-IGTV החל באופן רשמי, אינסטגרם פותחת חזית מול יוטיוב ומשיקה אפליקציה שמאפשרת להעלות סרטונים באורך של עד שעה, אם גם אתה רוצה להצטרף לשיגעון ולהעלות את הסרטון הראשון שלך ל-IGTV, המדריך הבא מיועד בשבילך! תוך 3 שלבים פשוטים תלמד כיצד להעלות סרטון לאינסטגרם IGTV.

איך להוסיף קישור לסטורי באינסטגרם (כל חשבון אינסטגרם יכול, השיטה נחשפת)

השיטה בפנים
השיטה בפנים

לאחרונה אינסטגרם הוסיפה עדכון חשוב לסטורי, מעתה ניתן לקשר סטורי אל אתר אינטרנט, כך שלמעשה לראשונה ניתן להפנות את העוקבים אל אתרים / אפליקציות הישר מהסטורי – כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא להחליק את המסך למעלה והוא יעבור לקישור שהגדרנו במהלך העלאת הסטורי.

עדכון חדש באינסטגרם - "נראה לאחרונה" בידיוק כמו בוואטסאפ! כך תכבו את האפשרות

כך תחזירו לעצמכם את הפרטיות
כך תחזירו לעצמכם את הפרטיות

אינסטגרם ממשיכה לשפר את מערכת ההודעות הפרטיות שלה, עם תכונה חדשה שכבר נמצאת באפליקציות פופולריות כמו Facebook Messenger ו- WhatsApp. ממסך ההודעות הישירות, אנשים שאתה עוקב אחריהם או שוחחת איתם בעבר יכולים כעת לראות מתי השתמשת לאחרונה באינסטגרם.

איך להפוך את האינסטגרם לציבורי וההפך (פרטי)

מפרטי לציבורי וההפך
מפרטי לציבורי וההפך

כברירת מחדל אינסטגרם בוחרת בשבילנו ומגדירה את הפרופיל שלנו כציבורי (מקור), על מנת לרכוש ב-BETOP שירותי אינסטגרם עלייך להפוך את החשבון מפרטי לציבורי עד לקבלת ההזמנה ועד לסיום תקופת האחריות (30 ימים).

מוכנים להתחיל לקדם?

התהליך הוא פשוט, בוחרים רשת חברתית שתרצה לקדם,
מכניסים את הלינק שאותו תרצו לקדם ומבצעים רכישה, המערכת שלנו תדאג לעדכן אותך בסיום ההזמנה.