ויראליות בטיקטוק מתחילה כאן: כל המספרים והנתונים שאתם חייבים להכיר

למי מאיתנו לא יצא לפרסם לפחות סרטון אחד בחייו שזכה למספר נמוך מאוד של צפיות? כדי שהפוסט שלכם יהפך לויראלי, עליו לקבל שיתופים מצד משתמשים אחרים בשביל שהחשיפה שלו תגדל. לראייה, חשבו על סרטונים פופולריים ברשת ואיך הם נהיו כאלה; בטוח היה בהם משהו ייחודי. בכתבה זו נדבר על מספר הצפיות שסרטון הטיקטוק שלכם צריך לקבל כדי לזכות במקום של כבוד בעמוד הפור-יו.

ויראליות בטיקטוק מתחילה כאן
ויראליות בטיקטוק מתחילה כאן

כמעט כמו לקרוא בקפה: מה מספר הלייקים שלכם באינסטגרם אומרים עליכם?

אינסטגרם היא בין האפליקציות הפופולרית ביותר כיום. אחת הסיבות לכך היא שהיא פונה לאנשים במנעד רחב של גילאים; תוכלו למצוא שם ילדים, מתבגרים, ואפילו אנשים מבוגרים שכבר למדו לשלוט באפליקציה וליהנות ממנה אף הם.

מה מספר הלייקים שלכם באינסטגרם אומרים עליכם?
מה מספר הלייקים שלכם באינסטגרם אומרים עליכם?

אף פעם לא תצעדו לבד: איך להשיג עוקבים לאינסטגרם במהירות?

Nike, National Geographic, Victoria's Secret - מה יש לשלוש חברות הענק האלה במשותף לדעתכם? מספרי עוקבים מטורפים על עמודי האינסטגרם שלהן, כמובן! גם אם המותג שלכם עדיין לא מתקרב לכמויות כאלה של עוקבים, יש כמה דרכים די פשוטות להעלות את מספר העוקבים שלכם באינסטגרם. לא סתם 90% מהמותגים ובתי העסקים בכל העולם פעילים באפליקציה; נצלו גם אתם את ההזדמנות השיווקית הטמונה באינסטגרם ומנפו את האפליקציה לטובתכם. אלה הטיפים של צוות BETOP בשביל להשיג עוקבים בקלות ובמהירות:

איך להשיג עוקבים לאינסטגרם במהירות?
איך להשיג עוקבים לאינסטגרם במהירות?

למה לייקים באינסטגרם סופר רלונטיים גם ב-2020?

מה לא סופר על הלייקים של אינסטגרם; הידעתם שלייקים הם אחד הפיצ'רים השימושים ביותר באפליקציה? אין ספק שהפופולריות הרבה שלה הלייקים זוכים קשורה לקלות שבה אפשר להקליק על סימן הלייק; סימון הלייק הוא לא פחות ממרחק של קליק אחד מאיתנו בכל פוסט שאנחנו צופים. מאותה הסיבה בדיוק, אינסטגרם בחרה במדד הלייקים כמחוון מהימן ומדויק לאמוד את האיכות של התוכן באפליקציה, ובאופן טבעי, האלגוריתם שלה מדרג גבוה יותר פוסטים 'עם קבלות', עם ים לייקים.

למה לייקים באינסטגרם חשובים ב-2020?
למה לייקים באינסטגרם חשובים ב-2020?

ראש בראש - טיקטוק מול אינסטגרם: איפה כדאי לכם להתחיל?

קצת קשה להאמין ששנתיים מהיום, מי בכלל היה מעלה בדעתו לשאול את השאלה הזו. מי היה מאמין שתוך שנתיים בלבד, טיקטוק תהייה כזו פופולרית ברמה שהיא כמעט נוגחת ראש-בראש עם ההצלחה של היריבה הותיקה אינסטגרם, אפליקציה שנמצאת במשחק כבר זמן רב.

טיקטוק מול אינסטגרם
טיקטוק מול אינסטגרם

3 פעולות הקסם שיעזרו לכם לדעת אם האקסים צופים בסטורי שלכם

אין ספק שהרשת החברתית תופסת חלק אינטגרלי מהחיים שלנו, ברמה שכבר קשה לדמיין את העידן שבו המצב היה שונה, מה שהופך את אינסטגרם לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר כיום. הרצון והצורך לשתף כל מה שאנחנו עושים משפיע על מה שאנחנו לובשים, אוכלים ולאט לאט מוצא את דרכו כמעט לכל תחום אפשרי.

האם האקסים צופים לכם בסטורי?
האם האקסים צופים לכם בסטורי?

5 אסטרטגיות מפתח להגדלת רשימת העוקבים לעמוד הטיקטוק שלכם באופן מטורף!

טיקטוק היא בין האפליקציות הפופולריות ביותר כיום, שזכתה ללמעלה מביליון הורדות. עם כמות כה גדולה של משתמשים לצד אחוזי צפייה מטורפים שהאפליקציה זוכה להם, זה די פשוט להשיג עוקבים בחינם. כל שעליכם להוסיף לסרטונים שלכם הוא טאצ' של יצרתיות, מעט מאמץ ותכנון מחושב ויסודי בשביל לעזור לקידום שלכם באפליקציה. בואו נגלה כיצד עושים זאת.

אסטרטגיות מפתח להגדלת רשימת העוקבים בטיקטוק
אסטרטגיות מפתח להגדלת רשימת העוקבים בטיקטוק

איך לבחור חברה לבניית אתרים

החלטתם שאתם רוצים אתר לעסק שלכם, כל הכבוד החלטה מצוינת! אבל מה עושים עכשיו? אתם צריכים למצוא מי שיבנה לכם אחד כזה. עליכם לקחת בחשבון הרבה דברים חשובים כשאתם בוחרים חברה לבניית אתרים שתבנה או תשווק את האתר של העסק שלכם (יש חברות שעושות גם וגם, ואפרט על כך בהמשך!).

דברים חשובים כשאתם בוחרים חברה לבניית אתרים
דברים חשובים כשאתם בוחרים חברה לבניית אתרים