אינסטגרם משיקה את מערכת התשלום שלה

כמו כל עסק, גם לאינסטגרם יש בסופו של יום מטרה אחת ויחידה - למקסם רווחים בחברה. בסדרת עדכונים שאינסטגרם הוציאה לפועל בחודשים האחרונים, בין אם בתחום ההגנה על זכויות הפרט, חווית המשתמש, היא גם משפרת את חווית הרכישה והקנייה אונליין בפלטפורמה שלה. בצעד קטן אך סופר משמעותי אינסטגרם השיקה בחודש מרץ את מערכת ה "צ'ק אאוט" שלה.

מערכת התשלום של אינסטגרם
מערכת התשלום של אינסטגרם

7-שלבים כדי להפוך למודל אינסטגרם פופולרי

אור, מצלמה ו-אקשן! תשכחו מהזמנים שבהם להפוך לדוגמן מוכר או דוגמנית נחשקת עברו דרך מסע מפרך של קשרים, תמונות, פרסומים ותקציבי ענק. לא עוד סטנדרטים בשמיים, מבחני סוכנות מסובכים והשקעה בפרך. כיום, כמעט כל מי שרוצה, יכול לשכוח מהכללים הללו ולהפוך לדוגמן.

איך להפוך למודל אינסטגרם?
איך להפוך למודל אינסטגרם?

איך להסתיר את הלייקים באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמה שכל מטרתה לשתף, להחשף, להראות ואולי מדי פעם קצת "להשוויץ". אנחנו נהנים להעלות תמונות במקומות הכי יפים, כשאנחנו נראים במיטב שלנו, ומוקפים באנשים שהכי חשובים לנו. אך, אין זה אומר שכולם צריכים לראות את מה שאתם עושים באינסטגרם כל הזמן. לפעמים, אנחנו פשוט רוצים להנות מאינסטגרם, מבלי שכל שאר העולם ידע בדיוק מה עשינו. המדריך הבא מוקדש בדיוק בשביל זה. אנחנו נסביר איך ניתן להסתיר את הלייקים באינסטגרם או לחילופין איך ניתן להסתיר את העוקבים באינסטגרם.

מדריך להסתרת לייקים באינסטגרם
מדריך להסתרת לייקים באינסטגרם

התיוג @SHOP פעיל מעתה באינסטגרם

אינסטגרם דואגת ללא הפסקה, להשאר מרעננת, מפתה, יפה ומתקדמת. הפלטפורמה עושה זאת על ידי עדכונים, שינויים ועיצובים חדשים ושוטפים. בהמשך לשאר העדכונים שאינסטגרם ביצעה בפלטפורמה שלה בחודשי 2018 ו 2019, הרי לכם חדשות טריות, מרעננות ומשמחות. החל מה 09.05.2019 @SHOP פעיל וקיים.

@SHOP-פעיל באינסטגרם
@SHOP-פעיל באינסטגרם

שמירה על הפרטיות והביטחון - העדכונים הרשמיים שאינסטגרם ביצעו בפברואר 19

באינסטגרם, הדבר החשוב לנו ביותר הוא הביטחון של המשתמשים שלנו. בחודש האחרון, הבנו כי אין אנו עומדים בדרישות הביטחון וההגנה על המשתמשים כפי שציפינו. ולכן, היום, אנו גאים להודיע על השינויים שאנו עתידים לבצע לאחר ישיבות ודיונים רבים עם מומחים בינלאומיים, ארגוני בריאות, אנשי אקדמיה על מנת למנוע פגיעה עצמית אשר משתמשים מבצעים

עדכוני האבטחה של אינסטגרם
עדכוני האבטחה של אינסטגרם

אינסטגרם למוזיקאים - איך לקדם את עצמכם?

מוזיקאים רבים בפרט ואמנים בכלל אוהבים שההשקעה, ההתמדה והיצירות שלהם מקבלים את אהבתם של המעריצים. עבור מרבית האמנים, האהבה של הקהל, מחיאות הכפיים, הצעקות והחתימות, מהווים את הדלק העיקרי להמשיך להתפתח, ליצור ולהופיע. על כן, רבים מהמוזיקאים ובמיוחד הצעירים, מחפשים כיצד להגיע ולגעת בקהל בדרכים שונות. בפוסט הבא, נביא מידע וטיפים חשובים על אינסטגרם למוזיקאים. נענה על השאלות כיצד ניתן לקדם את עצמכם באינסטגרם ומה הצעדים הראשונים שעליכם לעשות, כמוזיקאים בפלטפורמה הנחשקת.

קידום אינסטגרם למוזיקאים
קידום אינסטגרם למוזיקאים

איך לצלם תמונות לאינסטגרם

אינסטגרם מעל הכל היא פלטפורמה איכותית ומעניינת לשיתוף תמונות וצילומים. תשאלו כל אדם שמשתמש באינסטגרם וזה מה שהוא יענה לכם. מתוך הרעיון הזה נובע כי אנשים שיודעים איך לצלם תמונות לאינסטגרם בצורה איכותית, יכולים לככב ולבלוט בתוך הפלטפורמה.

טיפים לצילום תמונות לאינסטרם
טיפים לצילום תמונות לאינסטרם

איך לפתוח ערוץ ולעלות סרטון ל-IGTV

שיגעון ה-IGTV החל באופן רשמי, אינסטגרם פותחת חזית מול יוטיוב ומשיקה אפליקציה שמאפשרת להעלות סרטונים באורך של עד שעה, אם גם אתה רוצה להצטרף לשיגעון ולהעלות את הסרטון הראשון שלך ל-IGTV, המדריך הבא מיועד בשבילך! תוך 3 שלבים פשוטים תלמד כיצד להעלות סרטון לאינסטגרם IGTV.

איך לפתוח ערוץ ולעלות סרטון ל-IGTV
איך לפתוח ערוץ ולעלות סרטון ל-IGTV

איך להוסיף קישור לסטורי באינסטגרם (כל חשבון אינסטגרם יכול, השיטה נחשפת)

לאחרונה אינסטגרם הוסיפה עדכון חשוב לסטורי, מעתה ניתן לקשר סטורי אל אתר אינטרנט, כך שלמעשה לראשונה ניתן להפנות את העוקבים אל אתרים / אפליקציות הישר מהסטורי – כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא להחליק את המסך למעלה והוא יעבור לקישור שהגדרנו במהלך העלאת הסטורי.

השיטה בפנים
השיטה בפנים

עדכון חדש באינסטגרם - "נראה לאחרונה" בידיוק כמו בוואטסאפ! כך תכבו את האפשרות

אינסטגרם ממשיכה לשפר את מערכת ההודעות הפרטיות שלה, עם תכונה חדשה שכבר נמצאת באפליקציות פופולריות כמו Facebook Messenger ו- WhatsApp. ממסך ההודעות הישירות, אנשים שאתה עוקב אחריהם או שוחחת איתם בעבר יכולים כעת לראות מתי השתמשת לאחרונה באינסטגרם.

כך תחזירו לעצמכם את הפרטיות
כך תחזירו לעצמכם את הפרטיות

איך להפוך את האינסטגרם לציבורי וההפך (פרטי)

כברירת מחדל אינסטגרם בוחרת בשבילנו ומגדירה את הפרופיל שלנו כציבורי (מקור), על מנת לרכוש ב-BETOP שירותי אינסטגרם עלייך להפוך את החשבון מפרטי לציבורי עד לקבלת ההזמנה ועד לסיום תקופת האחריות (30 ימים).

מפרטי לציבורי וההפך
מפרטי לציבורי וההפך