אינסטגרם היא פלטפורמה שכל מטרתה לשתף, להחשף, להראות ואולי מדי פעם קצת "להשוויץ". אנחנו נהנים להעלות תמונות במקומות הכי יפים, כשאנחנו נראים במיטב שלנו, ומוקפים באנשים שהכי חשובים לנו. אך, אין זה אומר שכולם צריכים לראות את מה שאתם עושים באינסטגרם כל הזמן. 

לפעמים, אנחנו פשוט רוצים להנות מאינסטגרם, מבלי שכל שאר העולם ידע בדיוק מה עשינו.

המדריך הבא מוקדש בדיוק בשביל זה. אנחנו נסביר איך ניתן להסתיר את הלייקים באינסטגרם או לחילופין איך ניתן להסתיר את העוקבים באינסטגרם.

מדריך להסתרת לייקים באינסטגרם

למה בכלל אנשים רוצים להסתיר את העוקבים שלהם באינסטגרם?

לחלק מהאנשים הרצון להסתיר את הלייקים והעוקבים נשמע מעט תמוהה. אך אם עוצרים לרגע, וחושבים מה יכולות להיות הסיבות שנרצה לעשות זאת, נמצא מגוון רחב של סיבות:

  • אתם לא רוצים שהאקס/ית שלכם יראו את הפעילויות שלכם והחברים שלכם
  • אתם לא רוצים שהצוות שלכם בעבודה ידע מה אתם עושים בשנות הפנאי שלכם בדיגיטל
  • אתם לא רוצים ששותפים עיסקיים שלכם, ימצאו עליכם מידע שאתם לא מעוניינים לחשוף, או שהם ימצאו אנשי קשר שחשובים לכם.
  • אתם פשוט לא רוצים שכולם ידעו מה אתם עושים.

ולמען האמת, אין זה משנה מה הסיבה שאתם מעוניינים בגינה להסתיר את העוקבים והלייקים שלכם. אם אתם מעוניינים בכך, אנחנו כאן כדי לעזור לכם בזה, ואנו בטוחים שתמצאו את הפתרון המתאים לכם ביותר.


4 דרכים להסתיר את הלייקים באינסטגרם


תנו לייק ליותר פוסטים

אם אתם לא מעוניינים שאנשים יראו את הפוסט האחרון שנתתם לו לייק. אתם יכולים לתת לייקים ל8 פוסטים נוספים. הפעולה הזו תעזור לפוסט המקורי לרדת למטה ו"להעלם" מעיני העוקבים שלכם.

אל תשכחו שאינסטגרם מראים רק את 8 הפוסטים האחרונים שלכם


התאזרו בסבלנות ואל תתנו לייק לפוסט

אז אתם גוללים את הפיד ואתם רואים פוסט שאתם מאוד אוהבים, אך מצד שני, אתם לא רוצים שכולם יראו את הלייק שאתם עומדים לתת לפוסט הזה. קחו נשימה עמוקה, סמנו אותו כפוסט מועדף, וכשתרצו תחזרו אליו ותתנו לו לייק


היו פעילים בשעות הלילה

אם אתם פעילים באינסטגרם בשעות הלילה, יש סיכוי גבוהה שהעוקבים שלכם לא יראו את הפעילות שלכם כשהם פעילים בשעות הבוקר. ובמילים אחרות, היו פעילים בשעות, שמרבית האנשים לא פעילים בהם. בדרך כלל מדובר בשעות הלילה שכן מרבית האנשים ישנים. וכשהם מתעוררים בבוקר, הם מלאים בהודעות, פוסטים ולייקים חדשים, ולכן הם לא יבחינו בפעילות שלכם.


אל תהססו! חסמו משתמשים

אם יש משתמשים שאתם לא מעוניינים שיראו את הפעילות שלכם, אל תתנו לרגשות האשמה לאכול אתכם, פשוט חסמו אותם. פעולת החסימה לוקחת בסך הכל מספר שניות ולאחר מכן אתם תרגישו הרבה יותר חופשיים לתת לייק, לעקוב ולהיות פעילים בדיוק כמו שאתם אוהבים.

בנוסף, סיכוי גבוהה מאוד, שאותם משתמשים שנחסמו בכלל לא ישימו לב שחסמתם אותם.

זכרו כי תמיד, בכל עת, ניתן להוריד את החסימה.