הרובוט של BETOP

הפתרון הטוב ביותר כדי להגדיל את מספר העוקבים והלייקים מאנשים אמיתיים. המוטו שלנו הוא: פשטות, אמינות, נוחות ובטיחות!

כולם יודעים כי השימוש של תוכנות צד שלישי אסורה באינסטגרם, ובמקרה כזה של שימוש חשבון האינסטגרם שלך יכול להימחק בלי שום התראה.

לכן, פיתחנו תוכנה ייחודית שיכולה לתת לך תוצאות מושלמות על ידי שמירה על הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של בטיחות החשבון.

    מה מיוחד בשירות הרובוט שלנו?

  1. הרובוט שלנו עובד בשרתי ענן. אין צורך להוריד או להתקין שום דבר. הוא ימשיך לעבוד בשבילך 24/7. תוכל לגשת למרכז השליטה של הרובוט בכל עת דרך האתר של BETOP.

  2. אנחנו מומחים בשיווק באינסטגרם ומספקים שירותים למאות צרכנים מידי יום, תוכל להיות בטוח שהפתרונות שלנו יספקו לך תוצאה מובטחת.

  3. הרובוט שלנו מבוסס על אלגוריתם שמדמה פעילות אנושית טבעית, כולל הפסקות שינה ומנוחה. חשבון האינסטגרם שלך לעולם לא יהיה חשוף לסכנה של הקפאת פעילות או סגירה של החשבון עם הרובוט שלנו.

  4. את התוצאות של עבודה עם הרובוט שלנו תוכל לראות כבר ביום השני של השימוש!

מה אנחנו מציעים בעצם?

הרובוט שלנו מבצע ארבעה פעולות בהרמוניה מושלמת
ומייצר לך תנועה של אנשים אמיתיים

עוקב אחרי אנשים

כשצטרף לרובוט שלנו המערכת תבקש ממך לבחור משתמשי אינסטגרם שתרצה ״לגנוב״ להם את העוקבים, הרובוט יעקוב אוטומתית אחר העוקבים של אותם משתמשים שהגדרת בשעות וכמויות שהאלגוריתם שלנו יגדיר עבורך, באמצעות הטקטיקה הזו ניתן לפנות לקהל יעד ממוקד ולצפות לעוקבים חדשים אמיתיים ורלוונטים אלייך!

מפרגן להם בלייקים

בנוסף לטקטיקה מהשלב הקודם, מחקרים שביצענו הראו שפעולת לייק בנוסף לעוקב מגבירה את הסיכויים לאינטראקציה ב-75%. לכן הרובוט שלנו יחלק ויפרגן בלייקים לאותם חשבונות אינסטגרם בנוסף לפעולת עוקב תחת שמירה מדויקת על מגבלות הלייקים של האלגוריתם כדי להבטיח פעילות שוטפת ובריאה כזו שלא מסכנת את החשבון.

מסיר עוקב שהגיע הזמן

על מנת לשמור על איזון של כמות עוקבים ונעקבים, ברגע שהמערכת שלנו מזהה אינטראקציה עם הפרופיל שלכם, לדוגמה: פרופיל שעקבתם אחריו החזיר עוקב, היא תכניס את אותו פרופיל לרשימת הסרה, ברגע הנכון ביותר הרובוט יוריד את העוקב מאותו פרופיל ויפנה לפרופילים חדשים ליצור איתם אינטראקציה.

שומר לך על החשבון

הרובוט מבצע בדיקות של תקינות וניתור פעילות מידי דקה, בנוסף הרובוט יודע להפיק דוחות פעילות וסטטיסטיקות של אינטרקציה עבור הפרופיל שלכם. הצוות של BETOP נמצא במעקב תמידי, ודואג שהרובוט ימשיך לעבוד עבורכם ומבלי לסכן או לפגוע לכם בחשבון.

תוצאות מובטחות כבר לאחר 2 ימים!

תוצאות מובטחות עם הרובוט של BETOP

הצטרף עכשיו

איך זה עובד?

מצטרפים

נרשמים תוך דקות לרובוט ומבצעים חיבור לחשבון האינסטגרם

מגדירים את הרובוט

מכניסים מספר הגדרות ובוחרים קהל יעד עבור הרובוט

ממריאים

לייקים, תגובות, הודעות פרטיות ועוקבים מאנשים אמיתיים בדרך אלייך

אנא המתן